Карпатський чай

Історія карпатського чаю тягнеться ще з 6 ст. та пов’язана із королем Данилом Галицьким, котрий збудував Полонинський монастир. Чому ми про нього (монастир) згадуємо? А тому, що саме цей він славився чутками про те, що в ньому проживали монахи, котрі володіли секретами приготування зілля, яке лікувало багатьох людей від різноманітних хвороб.

Кажуть, що саме ці традиції поклали початок збирання та використовування у лікувальних цілях рослин, що росли навколо. Звісно, Карпатський край це не могло оминути, адже сам тут одна із найбагатших флор. Ця традиція дійшла і до наших часів.

Екологічність 

Дослідження вчених інституту ботаніки ім. Холодного свідчать про те, що сировинні запаси Івано-Франківської обл. можуть похвалитися своїм якісно високим потенціалом на багато років. Звертаємо увагу на те, що навчені збирачі відповідально та бережно ставляться до своєї роботи, вдаючись до методичних рекомендацій тих же вчених, щоб зберегти популяції рослинного світу свого краю.

Важливо зазначити, що спеціалістами також були проведені дослідження на наявність пестицидів, радіації та інших токсичних шкідливих речовин. Висновок-заключення одностайний та беззаперечний: Карпати – територія екологічна. Карпатські місця збору урожаю визнані навіть Європою такими, що відповідають найвищому класу якості органічної продукції і є сертифікованими.

Процес виробництва 

Сьогодні у високогір’ях Карпат, як бджілки-трудівниці, добросовісно працюють професіонали, що знають і вміють правильно збирати та заготовляти сировину для виробництва смачного корисного чаю. Одним із високих показників якості нашої продукції є саме така – професійна – заготовка рослин та ягід.

Після збору, сировину (квіти, трави, листя, стебла, корені, ягоди, гриби) певний час сушать у спеціальних центрах заготівлі –  пересувні сушильні машини і навіть високогірні полонини. Одразу називаємо переваги такого сушіння – збереження всіх властивостей та переробка виключно свіжої сировини.

Процес переробки підготовленої сировини відбувається з допомогою кращого європейського обладнання.

Асортимент

Наші чаї – продукція 100% натуральна. Асортимент доволі різноманітний: трав’яті та фруктові збори, дитячі фіточаї, капучіно, цикорій, медові драже, ягоди у власному соку та ін.

Окремо хочеться сказати про дитячі чаї – це одна з найбільших в Україні лінійок натуральних фіточаїв: «Попелюшка», «Немовлятко», «Мауглі», «Котигорошко», «Липово-малиновий» із слабовираженими смаком та запахом, без консервантів та барвників, виключно на натуральній основі.

Цікавими є чаї «двійки», в яких два рослинних компоненти, одного з яких ми називаємо лідером, іншого – помічником. Разом вони створюють гармонійну смакову та профілактичну картину. Наприклад, «Кропива & м’ята» - кровоочисний, «Шипшина & брусниця» - вітамінний, «Ромашка & календула» - протизапальний, «Чебрець & чорниця» - для покращення травлення та багато ін.  

Ми дбаємо про своїх клієнтів, не зважаючи на його вік, стать та соціальний статус. Станьте нашими покупцями та переконайтеся в цьому особисто!