Що ми знаємо про бук та його властивості?

 

Чи якісні та надійні вироби з дерева, зокрема із бука? Кожен, хто зацікавиться відповідним товаром, шукатиме відповіді на ці та багато інших запитань. Ця стаття містить не мало корисної інформації, яка, надіємося, задовільнить вашу цікавість.

Отже, поговоримо для початку про бук як рослину. Бук (так само як дуб і каштан) досить широко поширені у нашому краї, тай у природі в принципі. Швидкість росту цієї рослини досить низька, як і у всіх з цього сімейства, проте висока щільність самої деревини (0,36 т/м3, коли у сосни в цей час щільність – 0,18 т/м3, а у дуба – 0,4 т/м3), завдяки чому бук вирізняється своєю міцністю та твердістю.

Загальними особливостями бука, окрім цього, є легкість фарбування, оскільки масив дерева гарно «втягує» лак, забарвлюючись у кольори різних відтінків - від найсвітліших до найтемніших (жовто-рожевий/коричнево-червоний тощо), імітуючи колір рідкісних порід рослин – така от маленька хитрість (зверніть, будь ласка, на неї увагу, щоб не бути обманутими!). Сюди, тобто до особливостей, відносимо також можливість працювати з буком будь-якими інструментами, про що свідчить величезний асортимент товарів із цього дерева, починаючи від дрібних (кухонні ложки, шкатулки) і закінчуючи масивнішими (крісла, столи, підлоги і т. д.). І всі ці вироби, незалежно від кольору чи розміру, можуть похвалитися своїми чудовими технологічними та експлуатаційними властивостями. А ще, що є дуже важливим фактором, всі вироби в повній мірі безпечні та вирізняються своєю екологічністю.

Окрім всього вище згаданого, на останок можна додати і про позитивну енергетику дерева. Меблі, виготовлені із букового масиву, підвищують стресостійкість. Сидячи за буковим столом, набагато легше сконцентруватися та налаштуватися на потрібну хвилю.