Шифон

Однією із найвідоміших та найпоширеніших тканин, що використовують для пошиття одягу, зокрема і вишиванок, є шифон – дуже тоненька шовкова або вовняна тканина. Відмінною ознакою від решти тканин є її прозорість, що досягається специфічною структурою – туго скрученими нитками.

Якщо ви вирішили пошити плаття чи вишивати блузку на шифоні, повинні знати, що кінцевий результат порадує, адже плаття або вишиванка буде надзвичайно легкою та елегантною. Все ж робота із шифоном клопітка, складна та довготривала, власне, через свою товщину та структуру волокон.

Навіть якщо і це не лякає вас, і ви готові пройти всі складності, щоб досягти бажаного, тоді звертайте увагу ще і на склад шифону. В залежності від конкретного виробника, тканина може бути натуральною (виготовленою повністю із натуральних волокон, н-д, бавовни) або все ж матиме в собі поліаміди – складні синтетичні волокна. Чому про це повідомляємо? Організм кожної людини індивідуально реагує на ті чи інші волокна (мова йде про алергічні реакції), через що не варто лишати без уваги такий важливий момент.

От, власне, найважливіше, що вам потрібно знати про шифон.

Купити шифон різної довжини ви можете на нашому сайті

http://big-buy.com.ua/tkanyny/shifon-odnotonnij-dlja-vishivki.html