Виокремимо 9 найважливіших функціональних можливостей бамбукових волокон:

1.  Екологічність (100%!!!). При культивації бамбука не використовуються добрива та пестициди. Швидкий ріст рослини (від 40 см до 1 м в добу) дозволяє уникати цього, адже протягом 3-5 років молода рослина «перетворюється» на сировину, яку можна використовувати для роботи.

2. Природні антибактеріальні властивості. На відміну від інших видів тканин із штучно створеними антибактеріальними властивостями, бамбукові тканини отримали цю унікальну особливість і подарунок від природи. В самі й структурі бамбука міститься антибактеріальний компонент, який запобігає розмноженню цих бактерій. Дослідження показали, якщо на бамбукове волокно помістити бактерії, то 70% з них просто загинуть природнім способом. Причому унікальна можливість подавляти ріст бактерій зберігається навіть після 100-го прання будь-якого виробу.  

3. Наявність антисептичного ефекту. Всі вироби із бамбукового волокна мають антисептичний ефект. 

4. Захист від УФ випромінювання. Через одяг, який виготовлено із бамбукових волокон , проникає всього 0,6% ультрафіолетового випромінювання, що в 450 разів менше, ніж через інші тканини.

5. Гіпоалергенність.  Дивовижна м’якість і антибактеріальні особливості дозволяють шити одяг із бамбукових волокон навіть для новонароджених та людей із дуже чутливою шкірою.

6. Висока міцність. Міцність цих тканин можна порівняти із міцністю сталі. При чому ці показники залишаються незмінними як у вологому, так і сухому стані бамбукової тканини.

7. Стійкість кольору. Завдяки чутливості до УФ випромінювань,  а також можливості «тримати колір», бамбукові тканини після 500 прання матимуть яскравий та насичений колір. Навіть 5 років інтенсивної експлуатації під нещадним сонцем не зіпсують яскраві барви та свіжість кольору.

8. Висока гігроскопічність. Людина, яка носить одяг із бамбукового волокна, практично не потіє, оскільки тканина дуже швидко сохне, не прилипаючи до шкіри. Тканина містить в собі мікропори та мікроотвори, завдяки чому тканина швидко втягує вологу, забезпечуючи в такий спосіб оптимальний рівень вологості.

9. Терморегуляція. Бамбукові тканини, завдяки наявності тих же мікропор в структурі волокна, мають можливість регулювати температуру тіла, створюючи оптимальний мікроклімат.