• Feb 02, 2016|
  • Наталія Бойко

Унікальних властивостей вовни – куди не глянь – зашкалює! Таке враження, ніби матінка Природа наділила вовну якимись магічними силами… Переконайтеся у цьому особисто.

Склад вовни для вчених до сьогодні залишається великою таємницею. Ніхто не може наблизитися до точного відтворення вовняного волокна у лабораторіях з допомогою синтетичних речовин. Хіба не диво чути про таке у ХХІ ст.?

Меринос – порода овець із тонкою довгою шерстю – рекордсмен із виробництва вовни. 15 кг – це кількість вовни, яку без проблем може подарувати за рік одна тварина, були випадки, що зістригали і 27 кг чистого продукту. Аж подих захоплює…

Унікальними та неповторними у своєму роді є еластичність та м’якість вовни. Тому вироби з інших матеріалів розташовані на сходинку нижче за цими критеріями оцінювання.

Завдяки тому, що ворсинки надзвичайно тонкі – виникає антиалергенна реакція.

Важливий момент, який просто неможливо залишити поза увагою: цей продукт вперше був використаний для лікування захворювання легень – перші ліки вовна. Тільки уявіть собі це! А ще цілющі властивості вовни використовують при захворюваннях остеохондрозу, ревматизму, бронхіальних та ортопедичних захворюваннях.

Важко назвати це просто природніми властивостями, скоріше природна магія!