• Jan 28, 2016|
  • Borys Zaika

Ця стаття переконає вас у тому, що вироби із вовни – це не просто зручно та тепло, але й надзвичайно вигідно та необхідно.

Отже, чому ж так необхідно купляти вироби з вовни? Наведемо декілька беззаперечних позитивних аспектів, які назвемо перешкоджальний, самоочисний, заспокійливий, бактерицидний, термозахисний та безпечний. Давайте детальніше поговоримо про них.

Розпочнемо із перешкоджального. Будь яка натуральна вовна, якщо її добре промити, не буде переносником лишніх неприємних запахів. Саме завдяки цьому моментові, використання вовни на виробництві – безпрограшний варіант у текстильній галузі. Вовна – серйозна перепона для неприємних запахів.

Не менш важливий факт самоочищення вовни. Саме завдяки цьому легка промисловість має величезний простір для роботи. Вовна має особливу структуру, що характеризується тертям волокон. Це означає, що купивши будь який вовняний виріб, можна обходитися без частого прання та чистки, адже ці процеси, які пришвидшуються псування того чи іншого виробу, можна замінити простим провітрюванням.

Вовна прекрасно допомагає позбутися стресового стану. Прекрасно справляється із шкірними подразненнями. Саме тому наступний важливий факт ми назвали заспокійливий. В це важко повірити, але вовняна ковдра може служити справжнім снодійним для тих, хто страждає безсонницею! Саме тому вовна використовується у медицині та косметології.

Бактерицидний ефект вовни переконає у тому, що із неї без проблем та побоювань можна виготовляти речі навіть для дітей. Справа в тому, що у структурі вовни знаходиться креатин, котрий не переносять бактерії та комахи, а значить це – справді чистий та здоровий продукт природи у всіх розуміннях цих слів.

Унікальною функцією натуральної вовни є її термостійкість до будь яких температур, а отже – термозахист. Вовна без особливих зусиль зможе протистояти як дуже високим температурам, так і дуже низьким. Ані холод, ані спека – не проблема для тих, хто подбав про своє здоровя, купивши вовняний виріб.

Ну і на завершення хочеться сказати про найважливіше – про безпеку та безпечний факт, як ми його називаємо. Розтягнуте вовняне волокно вогнестійке і більше того самозатухаюче! Вовну можна використовувати в екстремальних умовах та для виготовлення предметів та речей, які неодмінно стануть у пригоді в таких ситуаціях.

Підсумовуючи кількома словами все, вище зазначене, так і хочеться вовну назвати магічним волокном, адже вона ідеально підходить для виготовлення зимового і літнього одягу, дитячого одягу, спортивного, спецодягу, незамінна у текстильній промисловості і так далі. Висновки робити вам самим!)